Jak Przechowywać Nasiona

Jak Przechowywać Nasiona Marihuany, Konopi?

Sposób 1. Najlepszy sposób na przechowywanie nasion konopi.

Wkładamy zakupione nasiona marihuany do woreczka foliowego strunowego (zipka) i szczelnie zamykamy, następnie wkładamy ten woreczek z nasionami do plastikowego pojemnika na żywność i szczelnie zamykamy. Tak zabezpieczone nasiona marihuany wkładamy do lodówki w której temperatura powinna być w granicach 4-5 stopni celsjusza. Najlepiej jak lodówka jest z nowoczesnym systemem wyciągania wilgoci. Tak zabezpieczone nasiona w teorii mogą leżeć nawet 2 lata i w 90% zachowują swoją świeżość. Nie testowaliśmy tak długiego czasu przechowywania nasion konopi indyjskich, gdyż z reguły w naszej firmie maksymalny czas jaki leżą nasiona w magazynie to 3 miesiące.

Sposób 2. Gorszy sposób przechowywania ale też nie jest zły.

Jak powyżej wkładamy zakupione nasiona marihuany do woreczka foliowego strunowego (zipka) i szczelnie zamykamy, następnie wkładamy ten woreczek z nasionami do plastikowego pojemnika na żywność i szczelnie zamykamy. Tak zabezpieczone nasiona marihuany wkładamy gdzieś gdzie jest chłodno, ciemno i sucho może to być szuflada, szafka. Tak zabezpieczone nasiona mogą leżeć 12 miesięcy czyli od sezonu do sezonu.

Sposób 3. Przechowywanie nasion marihuany przez wiele lat.

Jak w sposobach powyżej wkładamy zakupione nasiona marihuany do woreczka foliowego strunowego (zipka) i szczelnie zamykamy, następnie wkładamy ten woreczek z nasionami do plastikowego pojemnika na żywność i szczelnie zamykamy. Tak zabezpieczone nasiona marihuany wkładamy do zamrażarki w której temperatura powinna być w granicach minus 20-25 stopni celsjusza. Tak zabezpieczone nasiona mogą leżeć nawet 10 lat i w 80% zachowują swoją świeżość. Podczas takiego przechowywania nasion nie można co jakiś czas ich rozmrażać i ponownie zamrażać, raz zamrożone powinny leżeć tak długo aż zechcemy je ostatecznie użyć, dopiero wtedy je rozmrażamy.

nasiona marihuany, konopi, jak przechowywać